Oddělení klávesových nástrojů
úspěchy na soutěžích

42. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ve hře na klavír, akordeon, kytaru a v sólovém zpěvu

23.11.2019 - 24.11.2019, Pardubice

Kamila Ozerová 5. ročník – klavír
1. cena ve 3. kategorii
Pedagogické vedení:
MgA. Pavel Zemen

Aneta Horáková 4. ročník – klavír
čestné uznání I. stupně ve 2. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Matěj Šabík 2. ročník – klavír
čestné uznání I. stupně v 1. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Veronika Angelovičová 3. ročník – klavír
čestné uznání I. stupně ve 2. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Marek Peňáz 2. ročník – klavír
čestné uznání II. stupně v 1. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

VIII International M. K. Čiurlionis Piano and Organ Competition

6.11.2019 - 17.11.2019, Vilnius, Litva

Filip Šmerda 4. ročník – varhany
3. cena 
Zvláštní cena Nadace Karosase Sauliuse
za nejlepší provedení skladby M. K. Čiurlionise

Pedagogické vedení:
Zdeněk Nováček

Brněnská varhanní soutěž konzervatoří České republiky

23.9.2019 - 27.9.2019, Brno

Jan Kopřiva 4. ročník – varhany
I. místo
Pedagogické vedení:
Zdeněk Nováček

Tomáš Sommer 5. ročník – varhany
I. místo
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Kolař

Kristýna Bradáčová 4. ročník – varhany
III. místo
Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček

XI Concorso musicale Città di Filadelfia

9.5.2019 - 12.5.2019, Itálie

Eva Grundová 5. ročník – klavír
3. cena v kategorii E
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Aneta Horáková 3. ročník – klavír
3. cena v kategorii D
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Klavírní duo
Aneta Horáková
Eva Grundová
2. cena v kategorii Komorní hudba A
Pedagogické vedení:
Mgr. Ema Jedlička-Gogová

XXI. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua Jeseník 2019

25.4.2019 - 27.4.2019, Jeseník

Eva Grundová 5. ročník – klavír
Aneta Horáková 3. ročník – klavír
3. cena v 1. kategorii
cena Vlastimila Lejska za nejlepší provedení české soudobé skladby
Pedagogické vedení:
Mgr. Ema Jedlička-Gogová

Mládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka

23.4.2019 - 26.4.2019, Polička

Julie Rajsiglová 1. ročník – klavír
Zlaté pásmo kategorie 15 - 16 let
zvláštní ocenění za vynikající intepretaci skladby L. Janáčka - V pláči
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Marek Peňáz 1. ročník – klavír
Zlaté pásmo kategorie 17 - 18 let
zvláštní ocenění za intepretaci skladby A. Arenskij - Etuda h moll
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Tereza Marečková 1. ročník – klavír
Zlaté pásmo kategorie 15 - 16 let
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Michaela Candrová 3. ročník – klavír
Zlaté pásmo kategorie 17 - 18 let
zvláštní ocenění za intepretaci díla Bohuslava Martinů - Preludium ve formě etudy
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Minh Hanh Phan Vu 2. ročník – klavír
Stříbrné pásmo kategorie 17 - 18 let
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Michaela Candrová
Minh Hanh Phan Vu

Zlaté pásmo kategorie Čtyřruční hra na klavír 17 - 18 let
zvláštní ocenění za intepretaci skladby K. slavický - Suita pro čtyři ruce
(Zbojnický tanec)
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Pro Bohemia Ostrava 2019

1.4.2019 - 7.4.2019, JKO Ostrava

Marek Peňáz 1. ročník – klavír
1. cena ve 3. kategorii a titul laureáta
Cena poroty na interpretaci skladby Bohuslava Martinů č. 2 Lento z cyklu Motýli a rajky
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

4. ročník klavírní soutěže Beethovenovy Teplice

9.3.2019 - 10.3.2019, Teplice

Aneta Horáková 3. ročník – klavír
3. cena ve 5. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Phan Vu Minh Hanh 2. ročník – klavír
čestné uznání
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

Mezinárodní varhanní soutěž Petra Ebena XX.

22.10.2018 - 27.10.2018, Mezinárodní varhanní soutěž Petra Ebena XX.

Filip Šmerda 3. ročník – varhany
1. cena 
Pedagogické vedení:
Zdeněk Nováček

6th International Piano Competition Ischia

5.7.2018 - 8.7.2018, Citta di Ischia, Itálie

Eva Grundová 5. ročník – klvaír
3. cena ve kategorii D
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 2018

25.5.2018 - 27.5.2018, Kamenice nad Lipou

Michaela Candrová 2. ročník – klavír
3. místo v kategorii A
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Pro Bohemia 2018

5.4.2018 - 8.4.2018, Ostrava

Vu Minh Hanh Phan 1. ročník – klavír
3. cena ve 3. kategorii
cena poroty za vynikající interpretaci skladeb J. Suka

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Aneta Horáková 2. ročník – klavír
3. cena ve 3. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Michaela Candrová 2. ročník – klavír
3. cena ve 3. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Alena Stejskalová 1. ročník – klavír
čestné uznání 1. stupně ve 3. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

19° Concorso internazionale di Musica Euterpe

20.11.2017 - 29.11.2017, Itálie

Eva Grundová 4. ročník – klavír
3. cena v kategorii F
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Mezinárodní interpretační soutěž v rámci Mezinárodního festivalu slovanské hudby

9.11.2017 - 12.11.2017, Ostrava

Aneta Horáková 2. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Minh Hanh Phan Vu 1. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Eva Grundová 4. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

XX. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua

26.5.2017 - 29.5.2017, Jeseník

Melanie Šohajová a Tamara Bláhová 
3. cena v 1. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

International Arts Podium 2017

19.4.2017, Ashdod, Izrael

Hoang Anh Pham 5. ročník – klavír
HONORARY DIPLOMA
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamas

Pro Bohemia Ostrava 2017 - 15. ročník

7.4.2017 - 9.4.2017, JKO, Ostrava

Michaela Candrová 1. ročník – klavír
3. cena ve 3. kategorii oboru hra na klavír
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová 

XXXIX. Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR v oborech hra na klavír, hra na akordeon, hra na kytaru a v sólovém zpěvu

25.11.2016 - 27.11.2016, Konzervatoř Pardubice

Kamila Ozerova 2. ročník – klavír
1. cena v kategorii I.
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Eva Grundová 3. ročník – klavír
Čestné uznání 2. st. v kategorii II.
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

Melanie Šohajová 5. ročník – klavír
Čestné uznání 1. st. v kategorii III.
Pedagogické vedení:
Mgr. Dagmar Pančochová

Pro Bohemia Ostrava 2016

8.4.2016 - 10.4.2016, JKGO Ostrava

Eva Grundová 2. ročník – klavír
3. cena ve 3. kategorii oboru hra na klavír
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

1. ročník klavírní soutěže Beethovenovy Teplice

27.2.2016 - 28.2.2016, Teplice

Kamila Ozerová 1. ročník – klavír
1. cena ve 3. kategorii
absolutní vítěz

cena za interpretaci skladby L. van Beethovena
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Brněnská klavírní soutěž 2015

4.12.2015 - 6.12.2015,

Kamila Ozerová 1. ročník – klavír
1. cena v I. kategorii (do 18 let)
Absolutní vítěz soutěže
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

 

Natálie Šimonová 5. ročník – klavír
3. cena ve II kategorii (do 22 let)
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

 

Kateřina Blažková 4. ročník – klavír
3. cena ve II kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

 

Mezinárodní soutěž Vlastimila Lejska pro klavírní dua

13.11.2015, Brno

Hoang Anh Pham 4. ročník
Kamil El-Ahmadieh 6. ročník
1. místo v kategorii B.2
Laureát 1. ročníku soutěže

Mimořádná cena za interpretaci díla z období klasicismu
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

25° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti “Città di Barletta”

5.5.2015 - 10.5.2015, Barletta, Itálie

Petr Zapletal 6. ročník – klavír
3. cena v kategorii F
Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

XIX. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua Jeseník 2015

15.4.2015 - 18.4.2015, Jeseník

Kamil El-Ahmadieh
Pham Hoang Anh
1. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Tamara Bláhová
Melanie Šohajová
3. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

Čtyři ruce na klávesách 2014 PIANO ÜBER GRENZEN (Karlovarská soutěž ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry)

21.11.2014 - 22.11.2014, Karlovy Vary

Pham Hoang Anh 3. ročník - klavír
Kamil El -Ahmadieh  5. ročník - klavír
1. místo v kategorii PROFI I
zvláštní cena poroty za provedení skladby českého autora
zvláštní ocenění poroty pro nejlepší soutěžní dvojici v nár. kole
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

21. ročník interpretační soutěže "Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus"

16.10.2014 - 17.10.2014, Základní umělecká škola Karla Ditterse, Vidnava

Trio Konzervatoře Brno
Klára Přecechtělová - flétna, Veronika Coganová - klarinet, Kamil El-Ahmadieh - klavír
2. místo

Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková​Mgr. Břetislav WinklerMgr. Inna Aslamasová
 

15° Concorso Internazionale "Valsesia Musica juniores 2014" - Premio "Monterosa-Kawai"

29.7.2014 - 29.6.2014, Varallo, Itálie

Jana Rambousková
6. ročník – klavír
1. cena ve kategorii F
pedagogické vedení:
MgA. David Mareček

 

Petr Zapletal 
Jana Rambousková

6. ročník – klavír
3. cena ve kategorii Musica da camera
pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

 

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 2014

24.5.2014 - 25.5.2014, Kamenice nad Lipou

Melanie Šohajová 2. ročník – klavír
3. místo
Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

12. ročník Mezinárodní interpretační soutěže PRO BOHEMIA Ostrava

4.4.2014 - 6.4.2014, JKO, Ostrava

Tamara Bláhová 2. ročník – klavír
2. cena ve III. kategorii oboru Hra na klavír
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

7th International Isidor Bajić Piano Memorial Competition

7.3.2014 - 17.3.2014, Novi Sad, Srbsko

Hoang Anh Pham 3. ročník – obor
2. cena v kategorii A
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

XXXVII. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR

22.11.2013 - 24.11.2013, Konzervatoř Pardubice

Hoang Anh Pham 2. ročník – klavír
2. cena, 1. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Veronika Baslová 4. ročník – klavír
2. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná 6. ročník – klavír
2. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

III. ročník Brněnské klavírní soutěže Brno 2013

2.11.2013 - 3.11.2013, Konzervatoř Brno

Veronika Baslová 4. ročník – klavír
1. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Hoang Anh Pham 2. ročník – klavír
2. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Natálie Šimonová 3. ročník – klavír
3. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Melánie Šohajová 2. ročník – klavír
3. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

20. ročník interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus

18.10.2013, ZUŠ Vidnava

KLAVÍRNÍ TRIO
1. cena a titul laureáta soutěže
Lucie Skopalová
housle – 6. ročník
Pedagogické vedení:
Miloš Vacek

Iva Kalusová
violoncello, 6. ročník
Pedagogické vedení:
Václav Horák

Roman Czepa
klavír , 6. ročník
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Mezinárodní klavírní soutěž München Klavierpodium der Jugend

27.6.2013 - 30.6.2013, Mnichov, SRN

Kamil El-Ahmadieh 3. roč. – klavír
V. kategorie
Laureát soutěže
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

XVIII. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua Jeseník 2013

20.4.2013, Jeseník

Kamil El-Ahmadieh klavír, 3. ročník
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Pham Hoang Anh klavír, 1. ročník
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová


2. cena v I. kategorii
Cena Vlastimila Lejska za nejlepší provedení české soudobé skladby

11. ročník Mezinárodní interpretační soutěže PRO BOHEMIA Ostrava

5.4.2013 - 7.4.2013, JKO, Ostrava

Veronika Baslová klavír – 3. ročník
2. cena, III. kategorie oboru hra na klavír
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Melánie Šohajová klavír – 1. ročník
Čestné uznání I. stupně, III. kategorie oboru hra na klavír
Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

Tamara Bláhová klavír, 1. ročník
Čestné uznání, III. kategorie oboru hra na klavír
Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Čtyři ruce na klávesách, 4. ročník (finálové kolo)

19.11.2011, Hof und Selb, Německo

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
1. místo, kategorie B, věková skupina A
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
1. místo, kategorie B, věková skupina B
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
Absolutní vítěz – Cena Rudolfa Serkina
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
Absolutní vítěz – Cena Rudolfa Serkina
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Čtyři ruce na klávesách, 4. ročník

18.11.2011, Karlovy Vary

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
1. místo, kategorie PROFI A
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
1. místo, kategorie PROFI B
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
Absolutní vítěz
Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Brněnská klavírní soutěž 2011, 2. Ročník

4.11.2011 - 6.10.2011, Brno

Veronika Baslová – 1. ročník – klavír

1. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Veronika Baslová – 1. ročník – klavír

Cena pro nejúspěšnějšího účastníka brněnské Konzervatoře

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná – 1. ročník – klavír

2. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Veronika Julínková – 4. ročník – klavír

3. cena

Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

Mezinárodní soutěž „Musica insieme“

17.4.2011, Benátky, Itálie

Bára Handzušová – 3. ročník – klavír

1. cena, kategorie E

Absolutní vítěz

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

XVII. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua Jeseník 2011

16.4.2011, Jeseník

Alena Svobodová – 5. ročník – klavír

Nikola Marečková – 4. ročník – klavír

1. cena, I. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Jana Rambousková – 2. ročník – klavír

Kateřina Kraftová – 2. ročník – klavír

Čestné uznání, I. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia

1.4.2011 - 4.4.2011, Ostrava

Marcela Jelínková – 2. ročník – klavír

Čestné uznání I. stupně, 3. Kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

Kamil El-Ahmadieh – 1. ročník – klavír

Čestné uznání I. stupně, 3. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Filip Synek – 3. ročník – klavír

Čestné uznání, 3. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

XXXIV. ročník soutěžní přehlídky konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky

26.11.2010 - 28.11.2010, Pardubice

Bára Handzušová - 3. ročník – klavír

1. cena, II. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Klára Marečková - 4. ročník – klavír

2. cena, III. kategorie

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Kristýna Sedláková – 4. ročník – klavír

Čestné uznání, III. kategorie

Pedagogické vedení:
MgA. Dagmar Pančochová

Mezinárodní klavírní soutěž „Cittá di Gorizia“

22.11.2010 - 27.11.2010, Gorizia, Itálie

Veronika Julínková - 3. ročník – klavír

3. cena, kategorie D

Pedagogické vedení:
MgA. David Mareček, PhD.

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž

11.6.2010 - 14.6.2010, Kamenice nad Lipou

Jana Rambousková - 1. ročník - klavír

čestné uznání, 2. kategorie - Mládí

Pedagogické vedení: MgA. David Mareček, Ph.D.

Mezinárodní smetanovská klavírní soutěž - 29. ročník (člen EMCY)

7.3.2010 - 14.3.2010, Plzeň

Daniel Šimek - klavír

3. cena, 1. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

Brněnská klavírní soutěž 2009

4.12.2009 - 6.12.2009, Brno

Bára Handzušová - 2. ročník - klavír

1. místo, I. kategorie
Cena pro nejlepšího brněnského účastníka

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Klára Marečková - 3. ročník - klavír

1. místo, I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 2. ročník - klavír

3. místo, I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Kristýna Sedláková - 4. ročník - klavír

2. místo, II. kategorie
Cena za provedení skladby Leoše Janáčka

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Markéta Černá - 5. ročník - klavír

Čestné uznání, II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Klavírní soutěž Pro Bohemia - IX. ročník

23.10.2009 - 25.10.2009, Ostrava

Bára Handzušová - 2. ročník - klavír

2. místo, III. kategorie, Diplom za provedení skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 2. ročník - klavír

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Jana Rambousková - 1. ročník - klavír

3. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: MgA. David Mareček, Ph.D.

Veronika Julínková - 2. ročník - klavír

Čestné uznání, III. kategorie

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Competition "21st Century Art"

17.2.2009 - 1.3.2009, Madeira, Portugalsko

Richard Reiprich - 3. ročník - klavír

1. cena

Pedagogické vedení: Prof. Alena Vlasáková

41. ročník mezinárodní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte

20.11.2008 - 21.11.2008,
Ústí nad Labem


Bára Handzušová - 1. ročník - klavír

3. cena III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 1. ročník - klavír

Cena ČHF za interpretaci skladby B. Martinů - Etuda F dur

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Mezinárodní varhanní soutěž "Petra Ebena" Opava 2008

14.10.2008 - 16.10.2008, Opava

Petra Kujalová - 4. ročník - varhany

1. cena v II. kategorii
Prémie Nadace Českého hudebního fondu za nejlepší provedení skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček

Táňa Bednářová - 5. ročník - varhany

2. cena v II. kategorii

Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček

8. Münchener Klavierpodium der Jungen

26.6.2008 - 29.6.2008, Mnichov (SRN)

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

V. kategorie - laureát soutěže
G. Henle-Verlag-Preis
Chance Festival Preis (Gundamsried/München)
(pozvánka na účinkování na festivalu)

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Donostia Hiria 2008

7.3.2008 - 9.3.2008, Ciudad de San Sebastián

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

3. cena v kategorii Komorní hudba. Alexej Aslamas j. h. - housle

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

XXXI. soutěžní přehlídka konzervatoří České republiky

16.11.2007 - 18.11.2007, Pardubice

Klára Marečková - 1. ročník - klavír

2. cena v I. kategorii a titul laureáta soutěže

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Martin Pokorný - 4. ročník - klavír

3. cena ve II. kategorii a titul laureáta soutěže

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Klára Králíčková - 2. ročník - klavír

Čestné uznání v I. kategorii

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

Čestné uznání ve III. kategorii

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

VIII. ročník klavírní soutěže „Pro Bohemia“

24.10.2007 - 26.10.2007, Ostrava

Klára Marečková - 1. ročník - klavír

1. cena ve III. kategorii, cena za provedení povinné skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Klára Králíčková - 2. ročník - klavír

2. cena ve III. kategorii, cena za provedení díla soudobého skladatele

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Mezinárodní soutěž mladých interpretů

11.10.2007 - 14.10.2007, Vídeň

Richard Reiprich - 2. ročník - klavír

„Grand Prix Laureáte“ (absolutní vítěz)

Pedagogické vedení: Prof. Alena Vlasáková

II. ročník Soutěže mladých varhaníků

30.9.2007, Humpolec

Jan Šprta - 4. ročník - varhany

2. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Kolař

Mezinárodní klavírní soutěž „Beethovenův Hradec“

1.6.2007, Hradec nad Moravicí

Miroslav Míč - 3. cena ve II.kategorii

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Přehrávky mladých talentů, Filharmonie Brno

1.5.2007, Brno

Miroslav Míč - 1. cena

účinkování s Filharmonií Brno v sezoně 2008/2009

II. Mezinárodní soutěž SMBEC "Ilija Nikolovski-Luj"

5.4.2007 - 9.4.2007, Skopje, Makedonie

Miroslav Míč - 5. ročník - klavír

1. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Anton Aslamas - 4. ročník - a Martin Pokorný - 3. ročník - klavírní duo

1. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Interní klavírní soutěž Konzervatoře, Brno (k výročí W. A. Mozarta)

1.11.2006, Brno

Předseda poroty doc. Alena Vlasáková

Absolutní vítěz: Klára Marečková

I. kategorie – 1. až 3. ročník:

Klára Marečková - 1. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Kristýna Korčáková - 2. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Krista Střítecká

Eva Kratochvílová - 2. cena

Pedagogické vedení:
MgA. Alice Rajnohová

Martin Pokorný - 2. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Lukáš Hradil - 3. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Helena Chlebcová - 3. cena

Pedagogické vedení:
MgA. Radim Pančocha

Žaneta Manová - 3. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

II. kategorie – 4. až 6. ročník:

Tereza Kovářová - 1. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Jiří Hrubý - 3. cena

Pedagogické vedení:
MgA. David Mareček

Klavírní soutěž „Pro Bohemia“

1.10.2006, Ostrava

Markéta Černá - 1. cena
cena za provedení povinné skladby L. Janáčka
Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Mezinárodní Chopinovská klavírní soutěž

1.7.2006, Mariánské Lázně

Tereza Kovářová - čestné uznání

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Mezinárodní Smetanovská klavírní soutěž

1.3.2006, Plzeň

Miroslav Míč - čestné uznání

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Interní klavírní soutěž Konzervatoře (výročí: J. S. Bach)

1.11.2005, Brno

Předseda poroty doc. Jiří Skovajsa

Absolutní vítěz:
Miroslav Míč

I. kategorie – 1. až 3. ročník:

Tereza Kovářová - 1. cena

cena za provedení díla J. S. Bacha

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Martin Pokorný - 2. cena

cena za provedení díla J. S. Bacha

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Markéta Černá - 3. cena

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Anton Aslamas - čestné uznání

Pedagogické vedení:
Mgr. Inna Aslamasová

Štěpánka Zádrapová - cena za provedení díla J. S. Bacha

Pedagogické vedení:
Mgr. Renata Bialasová

II. kategorie – 4. až 6. ročník:

Miroslav Míč - 1. cena

cena za provedení díla J. S. Bacha

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Lucie Czajkowská - 2. cena

cena za provedení díla J. S. Bacha

Pedagogické vedení:
Mgr. Eva Horáková

Přesunout se na začátek