Koncerty 11/2017

ORCHESTRÁLNÍ KONCERT

účinkuje

Symfonický orchestr Konzervatoře Brno

řídí: Stanislav Kummer

W. A. Mozart: La clemenza di Tito - předehra

H. Wieniawski: Koncert pro housle a orchestr fis moll, op. 14

Dennis Schneiderka - housle, 6. ročník

J. Haydn: Symfonie č. 99 Es dur

čtvrtek 9. listopadu 2017 v 19:00, Besední dům, Komenského 8, Brno

ABONENTNÍ KONCERT KŠ/2

Anežka Nováková - marimba, 4. ročník

P. Smadbeck: Rhythm Song

Erik Meisl - housle, 2. ročník

Ch. Dancla: Fantasie Briliante sur Robert le Diable

Hana Kuželová - viola, 3. ročník

M. Bruch: Romance op.85

Josef Stráník - kontrabas, 5. ročník

G. Bottesini: Tarantela

Eliška Bařáková - viola. 4. ročník

E. Bloch: Hebrejská suita / Rapsodie /

Marián Lerche - violoncello, 2. ročník

A. Dvořák: Klid lesa

Lukáš Žufánek - violoncello, 3. ročník

B. Martinů: Sonáta No.2 / Allegro /

Dominik Seďa - kontrabas, 5. ročník

M. Gajdoš: Invokace

Eva Škodová - housle, 3. ročník

P. de Sarasate: Cikánské melodie

Klavírní spolupráce: Helena Fialová, Zuzana Krumlová, Irena Marečková, Libuše Pančochová, Eva Tesařová, Kristýna Znamenáčková

středa 15. listopadu 2017 v 19:00, Sál Konzervatoře, Lužánecká 14

Koncert studentů oddělení dřevěných dechových nástrojů

Sára Suková - flétna, 2. ročník

L. Ganne: Andante et scherzo

Jana Krejčí - klarinet, 4. ročník

E. Bozza: Claribel

Štěpán Vicenec - fagot, 3. ročník

A. Tansman: Sonatina pro fagot a klavír

Kateřina Čechová - flétna, 2. ročník

C. Chaminade: Concertino op. 107

Dominik Sedlák - klarinet, 2. ročník

C. M. von Weber: Concertino

Dechové trio: Jana Krejčí, Jan Kočár, Štěpán Vicenec,

S. Hennesy: Dechové trio

Vladimír Jindra - zpěv, 5. ročník

B. Martinů: Chorý podzim

P. Eben: Rondel - Píseň z cyklu "Písně nejtajnější "

Natálie Khemlová - fagot, 5. ročník

J. Pauer: Koncert pro fagot a orchestr

Tim Kadlec - flétna, 5. ročník

B. Martinů: Sonáta pro flétnu a klavír

Harmonie studentů dechového oddělení

F. Kramář: Partita in B op. 78

Klavírní spolupráce: Inna Aslamas, Jana Kulhánková, Eva Macková, Jarmila Šranková

Pedagogické vedení: Božena Růžičková, Lubomír Bartoň, Břetislav Winkler, Milena Svobodová, Roman Novozámský, Pavel Zatloukal

středa 22.11.2017 v 19:00,Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7

vstupné: 100,-Kč

Koncert k 20. výročí úmrtí Dalibora Spilky (1931 - 1997)

Účinkují:

Aneta Bendová - zpěv

Alice Rajnohová, Šárka Janíková, Tamara Bláhová - klavír

Jan Bělohlávek, Ivana Víšková - housle, Leoš Černý - viola, Břetislav Vybíral - violoncello, Marek Švestka - kontrabas

Anežka Nováková, Ctibor Bártek - vibrafon

Kristina Vaculová, Marie Janíčková, Sára Suková - flétna

Eliška Slavíková - hoboj, Alžběta Baldová - klarinet, Roman Novozámský - fagot, Vít Spilka - basklarinet

Ansámbly řídí: Stanislav Kummer

program

Dalibor Spilka, Radim Bednařík, Radomír Ištvan, Pavel Zemek Novák, Tereza Chamillová, Petra Čtveráčková, Jiří Dvořák, Jan Sladký

čtvrtek, 23. listopadu v 19:00, Sál Konzervatoře Brno, Lužánecká 14

ABONENTNÍ KONCERT KŠ/3

Účinkují studenti klavírního oddělení

Phan Vu Minh Hanh - 1. ročník

Monika Přecechtělová - 2. ročník

Aneta Horáková - 2. ročník

Pham Hoang Anh - 6. ročník

program

J. S. Bach, J. Haydn, W. A. Mozart, C. Cerny, F. Chopin, E. Grieg, R. Schumann, P. I. Čajkovskij, S. Prokofjev, S. Rachmaninov, B. Smetana a další

Pedagogické vedení: Inna, Aslamas, Eva Horáková

pondělí 27. listopadu 2017 v 19:00, Sál Konzervatoře, Lužánecká 14

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace