Oddělení sólového zpěvu
úspěchy na soutěžích

42. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ve hře na klavír, akordeon, kytaru a v sólovém zpěvu

23.11.2019 - 24.11.2019, Pardubice

Helena Škárová 3. ročník – zpěv
čestné uznání II. stupně ve 2. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

XVII. Písňová soutěž Bohuslava Martinů

18.10.2019 - 20.10.2019, Praha

Aleš Musil 3. ročník – zpěv
II. cena v kategorii V B
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

Mezinárodní soutěž Pražský pěvec, 17. ročník 2019

7.6.2019 - 9.6.2019, Praha

Vladimír Jindra 6. ročník – zpěv
1. cena v kategorii 2. konzervatoř
Absolutní vítěz
- cena "Hlasového centra Praha"
Cena Antonína Švarce

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Vilém Cupák 3. ročník – zpěv
1. cena v kategorii 1. konzervatoř
Cena agentury "Aristokrat"
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

Marie Halíková 5. ročník – zpěv
čestné uznání v kategorii 2. konzervatoř
Pedagogické vedení:
MgA. Andrea Široká

Pro Bohemia Ostrava 2019

1.4.2019 - 7.4.2019, JKO Ostrava

Helena Škárová 2. ročník – zpěv
1. cena ve 3. kategorii a titul laureáta
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Vilém Cupák 3. ročník – zpěv
1. cena ve 4. kategorii a titul laureáta
Cena poroty za intepretaci skladby 20. století
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

František Sliž 4. ročník – zpěv
3. cena ve 4. kategorii
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

David Machek zpěv
čestné uznání ve 4. kategorii
Pedagogické vedení:
MgA. Andrea Široká

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, XVI. ročník

19.10.2018 - 21.10.2018, Praha

Vilém Cupák 3. ročník – zpěv
I. cena v kategorii II. C K+G
Cena Beno Blachuta
Cena Zory Jehličkové
Cena Nadace Bohuslava Martinů
Cena Nadace Život umělce pro nejlepšího účastníka soutěže
Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

 

František Sliž 4. ročník – zpěv
III. cena v kategorii II.C K+G
Cena Českého Rozhlasu
Cena Pražského hud. institutu a Vladimíra Chmela
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka

3.11.2017 - 10.11.2017, Karlovy Vary

Hana Kuželová 4. ročník – zpěv
2. cena v kategorii Operní naděje - ženy
Cena Reginy Szymikové, vedoucí Kabinetu hlasové výchovy DAMU
Pedagogické vedení:
MgA. Andrea Široká

15. ročník Písňové soutěže Bohuslava Martinů 2017

20.10.2017 - 22.10.2017, Praha

Pavel Janečka 4. ročník – zpěv
III. cena v kategorii II C K+G
Pedagogické vedení:
MgA. Blanka Morávková

Tereza Vorbová 3. ročník – zpěv
čestné uznání v kategorii II B 
Cena festivalu Nekonvenční žižkovský podzim 2017
za interpretaci písně 20. století
Pedagogické vedení:
MgA
Hana Škarková

Mezinárodní pěvecká soutěž Pražský pěvec, XV. ročník

2.6.2017 - 4.6.2017, Praha

Hana Kuželová 3. ročník – zpěv
1. cena v první kategorii konzervatoře 
Pedagogické vedení: MgA. Andrea Široká

Pro Bohemia Ostrava 2017 - 15. ročník

7.4.2017 - 9.4.2017, JKO, Ostrava

Tadeáš Janošek 5. ročník – zpěv
1. cena a titul laureáta ve 4. kategorii oboru zpěv
Absolutní vítěz v oboru zpěv

Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

XXXIX. Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR v oborech hra na klavír, hra na akordeon, hra na kytaru a v sólovém zpěvu

25.11.2016 - 27.11.2016, Konzervatoř Pardubice

Vladimír Jindra 4. ročník – zpěv
3. cena v kategorii II.
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Bohuslava Jelínková 4. ročník – zpěv
Čestné uznání v kategorii II.
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

XIII. ročník pěvecké soutěže Olomouc 2016

10.11.2016 - 12.12.2016, ZUŠ Žerotín, Olomouc

Bohuslava Jelínková 4. ročník – zpěv
1. cena v kategorii 6. B
titul absolutního vítěze v dvoukolové soutěži

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

 

Písňová soutěž B. Martinů

23.10.2016, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy

Hana Kuželová 3. ročník – zpěv
1. cena v kategorii II. B
Cena Beno Blachuta 
za nejlepší interpretaci lidové písně
Pedagogické vedení:
MgA. Andrea Široká

Pro Bohemia Ostrava 2016

8.4.2016 - 10.4.2016, JKGO Ostrava

Kateřina Řezáčová 5. ročník – zpěv
1. cena a titul laureáta ve 4. kategorii oboru zpěv
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Hana Kuželová 2. ročník – zpěv
1. cena a titul laureáta ve 3. kategorii oboru zpěv
Absolutní vítěz oboru zpěv
Cena nadace Bohuslava Martinů za interpretaci autorovy písně
Pedagogické vedení:
MgA. Andrea Široká

XII. ročník pěvecké soutěže Olomouc 2015

26.11.2015 - 28.11.2015, Základní umělecká škola „Žerotín“ Olomouc

Barbora Grůzová 6. ročník – zpěv
3. cena v 7. B kategorii
Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

50. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka - OPERNÍ NADĚJE

12.11.2015 - 20.11.2015, Karlovy Vary

Barbora Grůzová 6. ročník – zpěv
Čestné uznání za pěvecký výkon v soutěži
Zvláštní cena Jířiny Markové Krystlíkové za interpretaci písní českých autorů
Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

Duškova pěvecká soutěž, 35. ročník 2015

25.4.2015, Praha

Barbora Grůzová 5. ročník – zpěv
1. cena v kategorii A I
Pedagogické vedení:
PhDr. Jarmila Janíčková

8. ročník Mezinárodního festivalu komorního a ansámblového zpěvu STONAVSKÁ BARBORKA

10.12.2014 - 14.12.2014, Stonava, Slovensko

Aneta Bendová 5. ročník – zpěv
Eva Gieslová 5. ročník – zpěv
2. místo v kategorii A2.1 SUŠ - dueto
Zvláštní cena za provedení skladeb 20. - 21. století
Cena děkana FU Ostravské univerzity v Ostravě
za vynikající interpretaci uměleckých děl 20. nebo 21. století
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr JulíčekNěva Megová

49. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka

14.11.2014 - 21.11.2014, Karlovy Vary

Doubravka Součková 6. ročník – zpěv
3. cena 
Cena českých center pro českého nejlepšího účastníka v soutěži
Cena Nei Stëmmen
Cena Jarmily Novotné
Pedagogické vedení:
MgA. Blanka Morávková

fotogalerie, recenze z časopisu KAM

Mezinárodní festival komorního a ansámblového zpěvu Stonavská Barborka

4.12.2013 - 8.12.2013, Stonava, Slovensko

Kateřina Reichová 3. ročník – zpěv
Tereza Smejkalová 2. ročník – zpěv
2. místo - vokální ansámbly – kategorie A3.1 SUŠ
Pedagogické vedení:
MgA. Hana Škarková

Michael Robotka 5. ročník – zpěv
Tereza Tvrzníková 4. ročník – zpěv
Čestné uznání - vokální ansámbly – kategorie A
Pedagogické vedení:
MgA. Hana Škarková

Pěvecká soutěž Olomouc 2013

28.11.2013 - 30.11.2013, ZUŠ Žerotín, Olomouc

Doubravka Součková 5. ročník – zpěv
2. místo kategorie VII. b
Pedagogické vedení:
Mgr. Blanka Morávková

XXXVII. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR

22.11.2013 - 24.11.2013, Konzervatoř Pardubice

Doubravka Součková 5. ročník – zpěv
2. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Blanka Morávková

Jana Dvořáková 6. ročník – zpěv
3. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Lubomír Chlup 2. ročník – zpěv
Čestné uznání, 1. kategorie
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, 11. ročník

18.10.2013 - 20.10.2013, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

Tadeáš Janošek 2. roč. – zpěv
3. místo, kategorie II. C
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

47. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka

23.11.2012, Karlovy Vary

Pavla Radostová 6. ročník - zpěv
Čestné uznání – obor Píseň
Pedagogické vedení:
MgA. Blanka Morávková

Ivana Pavlů 6. ročník - zpěv
Čestné uznání – obor Junior – ženy
Cena Jarmily Novotné nejmladší oceněné české účastnici III. kola
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Pěvecká soutěž Olomouc 2012

8.11.2012 - 10.11.2012, ZUŠ Žerotín, Olomouc

Jana Dvořáková 5. ročník - zpěv
2. místo kategorie IV. b
Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, 10. ročník

19.10.2012 - 21.10.2012, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

Barbora Grůzová 3. ročník - zpěv
1. místo, kategorie II. B
Cena nadace Život umělce
Cena Českého rozhlasu
Cena Beno Blachuta – nejlepší interpretace lidové písně
Pedagogické vedení:
PhDr. Jarmila Janíčková

Michal Marhold 2. ročník - zpěv
Čestné uznání, kategorie II. C
Pedagogické vedení:
Mgr. Petr Julíček

Pěvecká soutěž Olomouc 2011, VIII. Ročník

10.11.2011 - 12.11.2011, Žerotín, Olomouc

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

1. místo, kategorie IV. b

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

Titul Laureáta

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

Cena Spolku pro komorní hudbu při MF Olomouc

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

XXXIV. ročník soutěžní přehlídky konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky

26.11.2010 - 28.11.2010, Pardubice

Ivana Pavlů - 4. ročník - zpěv

2. cena, kategorie II.

Pedagogické vedení:
Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Doubravka Součková - 2. ročník - zpěv

2. cena, kategorie I.

Pedagogické vedení:
MgA. Blanka Morávková

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, VIII. ročník

22.10.2010 - 24.10.2010, Praha

Zdislava Bočková - 4. ročník - zpěv

1. cena, kategorie II.B

cena Beno Blachuta za nejlepší interpretaci lidové písně

Pedagogické vedení:
PhDr. Jarmila Janíčková

Mezinárodní pěvecká soutěž Janáčkovy Hukvaldy

18.6.2010 - 19.6.2010, Hukvaldy

Ivana Pavlů - 3. ročník - zpěv

1. místo, kategorie D

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Pěvecká soutěž Olomouc 2009 - VI. ročník

26.11.2009 - 28.11.2009, Olomouc

Romana Jedličková - 6. ročník - zpěv

2. místo, kategorie IV. b
Zvláštní ocenění nejúspěšnějšímu soutěžícímu z kategorií IV. b - VI. b

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

Kateřina Dostálová - 6. ročník - zpěv

2. místo, kategorie IV. b

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

43. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka

14.11.2008, Karlovy Vary

Eva Štěrbová - 6. ročník - zpěv

3. cena (OBOR JUNIOR ŽENY)
Cena Jarmily Novotné pro nejmladší českou účastnici III. kola

Pedagogické vedení: Něva Megová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

17.10.2008 - 19.10.2008, Praha

Jan Halík - 3. ročník - zpěv

1. cena v kategorii II.C
Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů
Cena Nadace Život umělce pro nejúspěšnějšího účastníka Písňové soutěže B. Martinů

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

XXXI. soutěžní přehlídka konzervatoří České republiky

16.11.2007 - 18.11.2007, Pardubice

Jiří Miroslav Procházka - 4. ročník - zpěv

1. místo

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Lenka Ďuricová - 6. ročník - zpěv

čestné uznání I. stupně a ocenění za vynikající interpretaci písní Antonína Dvořáka

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Lucie Staňková - 6. ročník - zpěv

3. místo a ocenění za vynikající interpretaci písní Vítězslava Nováka

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

11.10.2007 - 14.10.2007, Praha

Romana Jedličková - 4. ročník - zpěv

1. místo

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

Martina Houdová - 4. ročník - zpěv

3. místo

Pedagogické vedení: Něva Megová

Přesunout se na začátek