Mládí a Bohuslav Martinů 2024

Studentky a studenti oddělení sólového zpěvu a oddělení dřevěných dechových nástrojů přivezli záplavu cen z Celostátní přehlídky Mládí a Bohuslav Martinů 2024, která se konala 22.-24.4. 2024 v Poličce.

Srdečně gratulujeme oceněným, jejich vyučujícím a korepetujícím a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Adéla Ráboňová 4. ročník – zpěv
Zlaté pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: MgA. Andrea Široká
Klavírní spolupráce: MgA. Helena Fialová

Anežka Šmerdová 5 ročník – zpěv
Zlaté pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: Daniela Šedrlová
Klavírní spolupráce: MgA. Helena Fialová

Markéta Policerová 2. ročník – příčná flétna
Zlaté pásmo v kategorii 15-16 let
Pedagogické vedení: Mgr. Petra Matyusová
Klavírní spolupráce: Mgr. Radim Pančocha

Jana Hlaváčková 1 ročník – klarinet
Zlaté pásmo v kategorii 15-16 let
Pedagogické vedení: MgA. Milena Svobodová
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Michaela Fialová 3 ročník – klarinet
Zlaté pásmo v kategorii 17-18 let
Pedagogické vedení: MgA. Milena Svobodová
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Eliška Veškrnová 5. ročník – příčná flétna
Zlaté pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: Mgr. Petra Matyusová
Klavírní spolupráce: Mgr. Radim Pančocha

Jan Pelikán 1 ročník – klarinet
Stříbrné pásmo v kategorii 15-16 let
Pedagogické vedení: MgA. Milena Svobodová
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Vendula Kozubíková 1 ročník – klarinet
Stříbrné pásmo v kategorii 17-18 let
Pedagogické vedení: MgA. Tomáš Kraus
Klavírní spolupráce: Jana Švédová

Kristýna Životská 4 ročník – klarinet
Stříbrné pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: doc. MgA. Vít Spilka
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Magdalena Plášková 3. ročník – příčná flétna
Stříbrné pásmo v kategorii 17-18 let
Pedagogické vedení: Mgr. Petra Matyusová
Klavírní spolupráce: Mgr. Radim Pančocha

Karolína Nováčková 3. ročník – zpěv
Stříbrné pásmo v kategorii 17-18 let
Pedagogické vedení: MgA. Andrea Široká
Klavírní spolupráce: MgA. Katarína Duchoňová Ph. D.

Natálie Palečková 4 ročník – klarinet
Bronzové pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: doc. MgA. Vít Spilka
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Šárka Žilincová 5 ročník – klarinet
Bronzové pásmo v kategorii 19-20 let
Pedagogické vedení: MgA. Lukáš Daňhel Ph.D.
Klavírní spolupráce: MgA. Jarmila Šranková

Přesunout se na začátek