Kalendář akcí ve školním roce 2018/2019
091011120102030405060708

Stránky pedagogů

Mgr. Alžběta Horská

Web Mgr. Alžběty Horské, která učí na brněnské konzervatoři hru na harfu. Na webu je stručný životopis, fotografie, repertoár, diskografie a kontakt.

 

Mgr. Božena Růžičková

Web Mgr. Boženy Růžičkové, která učí na brněnské konzervatoři hru na flétnu. Na webu je stručný životopis, fotografie, informace o studentech, informace o koncertech a kontakt.

 

Janáčkovo kvarteto

Web Janáčkova kvarteta. Členové kvarteta: Miloš Vacek (první housle), Vítězslav Zavadilík (druhé housle), Jan Řezníček (viola), Břetislav Vybíral (violoncello).

 

Mgr. Jiří Novotný

Videoukázky na youtube.com

 

Martina Komínková

Web Martiny Komínkové, která učí na brněnské konzervatoři hru na zobcovou flétnu. Na webu najdete informace o činnosti Martiny Komínkové, fotogalerii a kontakt.

 

Doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

Web Doc. Mgr. Vladislava Bláhy, ArtD. Na webu najdete bibliografii, kritiku, koncerty, odkazy a kontakt. Kromě toho web obsahuje také fotogalerii, diskografii a odkazy na videa na YouTube.

 

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace