Kalendář akcí ve školním roce 2018/2019
091011120102030405060708

Brněnské klavírní kurzy

 Brněnské klavírní kurzy 2019 "Prázdninové rozehrávání" 
25. až 31. srpna 2019

Info: +420 732 231 317,
eva.horakova@konzervator.eu, horakova_eva@centrum.cz

 Leták a přihlášku na kurzy 2019 najdete tady


Brněnské klavírní kurzy 2018 "Prázdninové rozehrávání"

FOTOGALERIE Z KURZŮ 2018


Brněnské klavírní kurzy 2017 "Prázdninové rozehrávání"

FOTOGALERIE Z KURZŮ 2017

OHLASY po skončení kurzů 2017, září 2017:
__________________________________________________________________

Vážený pane řediteli, rádi bychom Vám vyjádřili naše poděkování za to, že podporujete a umožňujete konání klavírních kurzů s velice výstižným názvem "prázdninové rozehrávání". Zúčastnila jsem se těchto kurzů se svým synem již potřetí a troufám si říci, že už teď se těšíme na ročník další. Týden strávený u Vás na konzervatoři patří k těm nejpříjemnějším prázdninovým týdnům. A i když už uplynul měsíc od konání třetího ročníku, pořád jsme plni dojmů z večerních koncertů i z toho závěrečného, kde si všichni účastníci mohli zazpívat se sborem a někteří i zahrát na krásném koncertním křídle. Nikdy nezapomeneme na příjemnou atmosféru, která u Vás ve škole celý týden panovala. Nejen pro aktivní účastníky, ale i pro pasivní účastníky a doprovod jsou to dny, kdy se setkávají po roce se svými hudebními kolegy, přáteli a známými. Mají možnost si sdělit dojmy z předchozího roku, informovat se o úspěších na různých soutěžích a vzájemně se inspirovat skladbami, které zrovna nacvičují nebo se kterými měli během roku úspěch. Je výborné, že si každý účastník může zvolit profesora, u kterého by tento prázdninový týden chtěl studovat a tím se alespoň na chvíli stát "studentem konzervatoře". Mnohé to jistě inspiruje k jejich dalšímu studiu.
Poděkování patří i všem profesorům, kteří si zkrátili prázdniny o jeden týden a bez jakékoliv známky únavy se nadšencům hudby věnovali, nemalý dík patří i paní sbormistryni, která se vždy ochotně ujme nácviku sboru, oceňujeme i práci přednášejících, kteří se na svých přednáškách a seminářích snaží studentům předat své zkušenosti z praxe. Jsme rovněž rádi, že je v každém ročníku nějaká "novinka", letos například angličtina pro hudebníky. Také jsme velice rádi za možnost navštívit brněnskou kulturní památku, kam se člověk jen tak snadno nedostane. V neposlední řadě bychom rádi poděkovali všem vystupujícím, kteří se podíleli na večerních koncertech. Mnohdy to byly právě paní profesorky, které se celý den věnovaly studentům a večer samy usedly ke klavíru, aby nám zpříjemnily závěrečné hodiny dne naplněného hudebními zážitky. A skutečný dík patří paní profesorce Evě Horákové, která se celé této velmi úspěšné akce ujala a spolu se svými asistentkami a asistentem postarala o to, aby nikomu nic nechybělo a aby se všichni cítili spokojeni. O tom, že jsou tyto kurzy kvalitně připravované svědčí jistě i jejich oblíbenost a stále větší zájem o účast z různých koutů naší republiky.
Ještě jednou tedy děkujeme Vám i ostatním profesorům za nádherný týden a doufáme, že se budeme moci na půdě Vaší školy setkávat ještě mnoho let.
S přátelským pozdravem
Mgr. Dana Smekalová a syn Jakub
__________________________________________________________________
Vážená paní Horáková,
chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za organizaci Brněnských klavírních kurzů. Byla jsem zde s dcerou poprvé a byly jsme obě moc spokojené. Týden utekl než jsme se nadály a my odjížděly spokojené z nově nabytých zkušeností a zážitků. Moc děkujeme prof. Bialasové za milý a profesionální přístup, dále Natalii Chirilenco za úžasné vedení sboru a v neposlední řadě Vám za zorganizování takovéto akce. Rádi se zúčastníme i příštích ročníků.

S pozdravem
Čurdová Irena
 

Brněnské klavírní kurzy 2016 "Prázdninové rozehrávání"
22. až 28. 8. 2016

fotogalerie

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace