Úspěchy na soutěžích

Mezinárodní kytarová soutěž Citta di Treviso 25.3.2012 Itálie

Ondřej Pavlíček- 5. ročník - kytara
1. cena
Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

Brána 2011, celostátní hudební soutěžení přehlídka pro děti a mládež do 18 let
25.11.2011 - 27.11.2011 Společenské centrum Sýpka, Brno - Medlánky

Vít Dvořáček – 2. ročník - kytara
1. místo, kategorie sólista do 18 let
Absolutní vítěz festivalu Brána 2011
Pedagogické vedení: Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

Čtyři ruce na klávesách, 4. ročník (finálové kolo) 19.11.2011 Hof und Selb, Německo

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
1. místo, kategorie B, věková skupina A
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
1. místo, kategorie B, věková skupina B
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
Absolutní vítěz – Cena Rudolfa Serkina
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
Absolutní vítěz – Cena Rudolfa Serkina
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Čtyři ruce na klávesách, 4. ročník 18.11.2011 Karlovy Vary

Pavla Stojaspalová, Zuzana Zámečníková – 3. ročník - klavír
1. místo, kategorie PROFI A
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
1. místo, kategorie PROFI B
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková – 6. ročník, 5. ročník - klavír
Absolutní vítěz
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Alena Svobodová, Nikola Marečková

Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií 18.11.2011 - 20.11.2011 Praha

Tereza Marečková – housle – 1. ročník

3. cena, I. kategorie

Pedagogické vedení: prof. František Novotný

Patricie Theimerová – housle – 6. ročník

Čestné uznání, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Jiří Novotný

Ondřej Vinkler – kontrabas – 1. ročník

3. cena, I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Martin Šranko

Vojtěch Marada – kontrabas, 5. ročník

3. cena, II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Martin Šranko

Petr Osička – violoncello, 2. ročník

Čestné uznání, I. kategorie

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

Pavel Čadek - violoncello, 4. ročník

1. cena, II. kategorie

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

Aneta Šudáková - violoncello, 3. ročník

1. cena, II. kategorie

Pedagogické vedení: Václav Horák

Eliška Kotrbová - violoncello, 6. ročník

3. cena, III. kategorie

Pedagogické vedení: Václav Horák

Pavel Čadek a Aneta Šudáková - violoncello, 4. ročník, 3. ročník

Cena za nejvýše bodovaný výkon v oboru hra na violoncello

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

Pedagogické vedení: Václav Horák

Pěvecká soutěž Olomouc 2011, VIII. Ročník 10.11.2011 - 12.11.2011 Žerotín, Olomouc

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

1. místo, kategorie IV. b

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

Titul Laureáta

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Ivana Pavlů - 5. ročník - zpěv

Cena Spolku pro komorní hudbu při MF Olomouc

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Brněnská klavírní soutěž 2011, 2. Ročník 4.11.2011 - 6.10.2011 Brno

Veronika Baslová – 1. ročník – klavír

1. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Veronika Baslová – 1. ročník – klavír

Cena pro nejúspěšnějšího účastníka brněnské Konzervatoře

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná – 1. ročník – klavír

2. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Veronika Julínková – 4. ročník – klavír

3. cena

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Soutěž Karla Ditterse z Dittersdorfu 14.10.2011 Vidnava

Lukáš Dittrich - 6. ročník - klarinet

1. místo

Laureát soutěže

Pedagogické vedení: Mgr. Lubomír Bartoň

duo Ondřej Pavlíček, Adam Trunečka- 5. ročník - kytara

1. cena

Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace