Úspěchy na soutěžích

8. Münchener Klavierpodium der Jungen 26.6.2008 - 29.6.2008 Mnichov (SRN)

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

V. kategorie - laureát soutěže
G. Henle-Verlag-Preis
Chance Festival Preis (Gundamsried/München)
(pozvánka na účinkování na festivalu)

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

„Beethovenův Hradec“ 9.6.2008 - 12.6.2008 Hradec nad Moravicí

Kristina Fialová - viola

2. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Miroslav Kovář

Mezinárodní festival MUNDI CANTAT 7.6.2008 Olomouc

Sbor Konzervatoře Brno

stříbrná medaile v kategorii A3 Superior

Pedagogické vedení: MgA. Kamila Fojtová

V. Concorso Europeo di Chitarra Classica „Citta di Gorizia“ 25.5.2008

Brněnské kytarové kvarteto (Michal Hrubý, Michal Hutyra, Martin Lindtner, Martin Wiesner)

3. cena v kategorii Komorní soubory

Pedagogické vedení: Mgr. Vladislav Bláha ArtD., MgA. Marie Hovorková

Mezinárodní soutěž Josefa Muziky (12. ročník) 26.4.2008 - 27.7.2008 Nová Paka

Patricie Theimerová - housle, 2. ročník

2. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Jiří Novotný

Dolnorakouská soutěž Prima la musica 14.3.2008 Zeilern (Rakousko)

Patricie Theimerová - housle, 2. ročník

1. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Jiří Novotný

Donostia Hiria 2008 7.3.2008 - 9.3.2008 Ciudad de San Sebastián

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

3. cena v kategorii Komorní hudba. Alexej Aslamas j. h. - housle

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Concertino Praga 2008 7.1.2008 Praha

Karolína Smutná - 3. ročník - flétna

1. cena v národní rozhlasové soutěži mladých hudebníků

Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

XXXI. soutěžní přehlídka konzervatoří České republiky 16.11.2007 - 18.11.2007 Pardubice

Klára Marečková - 1. ročník - klavír

2. cena v I. kategorii a titul laureáta soutěže

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Martin Pokorný - 4. ročník - klavír

3. cena ve II. kategorii a titul laureáta soutěže

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Klára Králíčková - 2. ročník - klavír

Čestné uznání v I. kategorii

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Anton Aslamas - 5. ročník - klavír

Čestné uznání ve III. kategorii

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Jiří Miroslav Procházka - 4. ročník - zpěv

1. místo

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Lenka Ďuricová - 6. ročník - zpěv

čestné uznání I. stupně a ocenění za vynikající interpretaci písní Antonína Dvořáka

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Lucie Staňková - 6. ročník - zpěv

3. místo a ocenění za vynikající interpretaci písní Vítězslava Nováka

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Ondřej Pavlíček - 1. ročník - kytara

2. cena v I. kategorii

Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

VIII. ročník klavírní soutěže „Pro Bohemia“ 24.10.2007 - 26.10.2007 Ostrava

Klára Marečková - 1. ročník - klavír

1. cena ve III. kategorii, cena za provedení povinné skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Klára Králíčková - 2. ročník - klavír

2. cena ve III. kategorii, cena za provedení díla soudobého skladatele

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Mezinárodní soutěž mladých interpretů 11.10.2007 - 14.10.2007 Vídeň

Richard Reiprich - 2. ročník - klavír

„Grand Prix Laureáte“ (absolutní vítěz)

Pedagogické vedení: Prof. Alena Vlasáková

Písňová soutěž Bohuslava Martinů 11.10.2007 - 14.10.2007 Praha

Romana Jedličková - 4. ročník - zpěv

1. místo

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

Martina Houdová - 4. ročník - zpěv

3. místo

Pedagogické vedení: Něva Megová

II. ročník Soutěže mladých varhaníků 30.9.2007 Humpolec

Jan Šprta - 4. ročník - varhany

2. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Kolař

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace