Kalendář akcí ve školním roce 2018/2019
091011120102030405060708

Koncerty 04/2019

ABSOLVENTSKÝ ORCHESTRÁLNÍ KONCERT

Dominika Kvardová - harfa

W. Amadeus Mozart: Koncert pro flétnu, harfu a orchestr C dur, op. 299

Pedagogické vedení: Alžběta Horská

František Ciprys - trombon

Josef Matěj: Sonáta pro trombon, 12 smyčcových nástrojů a klavír

Pedagogické vedení: František Jeřábek

Radek Blahuš - housle

E. Wolfgang Korngold: Koncert pro housle a orchestr D dur, op.35

Pedagogické vedení: Miloš Vacek

Spoluúčinkuje: Symfonický orchestr Konzervatoře Brno

Dirigent: Stanislav Kummer

čtvrtek 4.dubna 2019 v 19:00, Besední dům, Komenského nám.8

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Lucie Mužíková - zpěv

G.B.Bassani: árie Qui sempre fulgido z kantáty Fuor dalle placid onde

J. Haydn: A Pastoral Song

A. Dvořák: Večerní písně op. 31 (výběr) a další

Klavírní spolupráce: Jana Kulhánková

Pedagogické vedení: Blanka Morávková

Josef Stráník - kontrabas

G. Bottesini: Koncert pro kontrabas a orchestr č. 2 h moll

Klavírní spolupráce: Irena Marečková

Pedagogické vedení: Martin Šranko

Eliška Rejmanová - zpěv

F. Mendelssohn-Bartholdy: árie Jerusalem

B. Martinů: árie Paskaliny

W. A. Mozart: La ci darem la mano

Klavírní spolupráce: Jarmila Mrazíková Češková

Pedagogické vedení: Daniela Straková Šedrlová

pondělí 8.dubna 2019 v 19:00, Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Tereza Hromádková - zpěv

C. Debussy: Romance, Nuit D´étoiles

V. Kaprálová: Píseň na vrbovou píšťalku, Ukolébavka, Bezvětří

C. Chaminade: Fleur Jetée, L´Amour captif, Mignonne, Espoir

Klavírní spolupráce: Helena Fialová

Pedagogické vedení: Hana Škarková, Irena Sobolová-Hýlová

Hana Kašpárková - cimbál

Z. Lukáš: Koncert pro cimbál a smyčcový orchestr

A. Timofeev: Matafora

Pedagogické vedení: Dalibor Štrunc

Veronika Jurníčková - zpěv

A. Falconieri: Segui, segui, dolente core

A. Dvořák: Róže, Žežhulice

L. Bernstein: I Feel Pretty a další

Klavírní spolupráce: Jana Kulhánková

Pedagogické vedení: Blanka Morávková

středa 10.4. 2019 v 19:00, Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Natálie Kozubíková - klarinet

P. Hindemith: Sonáta pro klarinet a klavír

Klavírní spolupráce: Jarmila Šranková

Pedagogické vedení: Lubomír Bartoň

Jan Kotlařík - trubka

A. Arutiunian: Koncert pro trubku a orchestr As dur

Klavírní spolupráce:

Pedagogické vedení: Josef Pavlíček

Jaroslav Dvořák - tuba

E. Ewazen: Koncert pro tubu a orchestr

Klavírní spolupráce:

Pedagogické vedení: Pavel Bureš

Natálie Khemlová - fagot

J. Pauer: Koncert pro fagot a orchestr

Klavírní spolupráce: Eva Macková

Pedagogické vedení: Pavel Zatloukal

15.dubna 2019 v 19:00, Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace