100. výročí založení školy
slavnostní sezóna
2019 - 2020

Koncerty 04/2018

ABSOLVENTSKÝ ORCHESTRÁLNÍ KONCERT

Kateřina Blažková - klavír

A.Skrajabin: Koncert pro klavír a orchestr fis moll, op.20

Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

Hana Sapáková - lesní roh

R. Strauss: Koncert pro lesní roh a orchestr č. 2 Es dur

Pedagogické vedení: Mgr. Milan Mrazík

Hoang Anh Pham - klavír

S. Rachmaninov: Koncert pro klavír a orchestr č. 2 c moll, op. 18

Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

čtvrtek 12.4.2018 v 19:00, Besední dům, Komenského 8

Vstupné pro veřejnost: 100,- Kč

ABSOLVENTSKÝ VARHANNÍ KONCERT

Anna Drobílková - varhany

J. S. Bach: Passacaglia a fuga c moll, op. BWV 582

D. Buxtehude: Ciaccona e moll, op. BuxWV 160

J. Rheinberger: Sonáta č.8 e moll

B. A. Wiedermann: Impetuoso

Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček

úterý 17.4.2018 v 19:30, Bazilika Nanebevzetí P. Marie, Brno

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Tomáš Pohl - kytara

M. Giuliani: Variace na téma G.F. Händela op. 107

S. Yilmaz: Příběh pouště

Pedagogické vedení: MgA. Marie Hovorková

Lubomír Chlup - zpěv

L. van Beethoven: An die ferne Geliebte op. 98

B. Smetana: árie Vaška z opery Prodaná nevěsta a další

Klavírní spolupráce:

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Tadeáš Janošek - zpěv

G. F. Händel: Ev´ry Valley

A. Dvořák: árie Jirky z opery Čert a Káča a další

Klavírní spolupráce:

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Tamara Bláhová - klavír

J. Brahms: Variace a fuga na Händelovo téma op. 24

Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

středa 18.4.2018 v 19:00, Konvent Milosrdných Bratří, Vídenská 7

Vstupné pro veřejnost: 100,- Kč

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Erika Biskupová - cimbál

M. Giuliani: Variace na téma G.F.Händel, op. 107

Z. Györe: Maďarské tance z Pannonhalmy

Pedagogické vedení: Dalibor Štrunc

Kateřina Holcová - cimbál

F. Sor: Les Folies d´Espagne Variées et un Menuet

J. Mazourová: Láska z cyklu "Tři metamorfózy pro cimbál"

B. Řehoř: Vábení (tři skladby pro cimbál a smyčce)

Pedagogické vedení: Dalibor Štrunc

Petra Martinková - cimbál

D. Štrunc: Suita pro cimbál a komorní soubor "Staromaďarská"

Pedagogické vedení: Dalibor Štrunc

Erika Biskupová a Petra Martinková - cimbálové duo

L. Janáček: Sýček neodletěl z cyklu "Po zarostlém chodníčku"

J. Halvorsen: Passacaglia

Pedagogické vedení: Petr Gablas

Spoluúčinkují: R. Blahuš, M. Štruncová, M. Uhříček, M. Kovanda, D. Seďa, H. Bílková, M. Šipula, N. Khemlová, F. Pokorný

čtvrtek 19.4.2018 v 18:00, Divadlo Radost, Brno

Vstupné pro veřejnost: dobrovolné

Koncert studentů barokního interpretačního seminář

program:

D. Buxtehude: Jubilate domino

B. Marcello: Sonáta a moll pro flétnu a b.c.

A. Vivaldi: Sonáta g moll pro dva hoboje a b.c.

G. F. Händel: árie Ruggiera a árie Galatey

J. de S. Colombe: Le retour pro dvě violy da gamba

J. S. Bach: Braniborský koncert č. 4 G dur (Allegro)

Účinkují studenti dechového, smyčcového, pěveckého oddělení a hosté

Pedagogické vedení: MgA. Monika Šujanová

středa 25. dubna 2018 v 19:00, Sál Konzervatoře Brno Lužánecká 14

Vstup pro veřejnost: dobrovolné

ABSOLVENTSKÝ VARHANNÍ KONCERT

David Štefaník - varhany

M. Reger: Introdukce a passacaglia d moll

P. Mascagni: Ave Maria

B. Martinů: Vigilia

C. Franck: Panis Angelicus

A. Guilmant: Sonáta h moll č. 6, op. 86

Spoluúčinkuje: Veronika Zaplatilová - zpěv

Pdagogické vedení: Helena Vodičková

středa 25. dubna 2018 v 19:00, Katedrála sv. Petra a Pavla, Petrov

Vstupné pro veřejnost: 100,-Kč

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Josef Schmied - bicí nástroje

Ney Rosauro: Sonáta pro vibrafon a marimbu

Nick Angelis: Train Wreck

Pedagogické vedení: Ctibor Bártek

čtvrtek 26.4.2018 v 19:00, Divadlo Barka

Vstupné dobrovolné

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace