ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Kristýna Vrbovská – zpěv Alessandro Scarlatti: Se Florinda é fedele Wolfgang Amadeus Mozart: Kouzelník; Ridente la calma, Oiseaux, si tous les ans Jaroslav Křička: První touhy – cyklus písní: Tiše zpívá, Pták Georg Friedrich Händel: árie Atalanty z opery Xerxes Giovanni Battista Pergolesi: árie Serpiny z opery La serva padrona Wolfgang Amadeus Mozart: árie Despiny z opery Cosi […]

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Veronika Mišáková – housle Bohuslav Martinů: Impromptu N. Rimskij-Korsakov: Koncertní fantazie pro housle a orchestr Klavírní spolupráce: Dominik Gál Pedagogické vedení: Magdalena Graffová   Alžběta Hlavicová – hoboj Jan Novák: Koncert pro hoboj a orchestr Klavírní spolupráce: Jarmila Šranková Pedagogické vedení: Martina Vávrová   Markéta Medová – zpěv Antonín Dvořák: V národním tónu Dobrú noc, má […]

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Veronika Kovandová – housle Johann Sebastian Bach: Partita d moll, BWV 1004 Allemande, Courante, Sarabande, Gigue, Chaconne Pedagogické vedení: Pavel Suk Tomáš Chloupek – zpěv Charles Ives: 114 Songs – Songs my mother taught me Petr Eben: Šestero písní milostných – Summer is come Vincenzo Bellini: La somnambula – árie Rodolfa „Vi ravviso, o luoghi […]

Video a fotogalerie ze slavnostního koncertu třídy bicích nástrojů

Zhlédněte videa z jedinečné akce bubeníků 5. 2. 2020 FOTOGALERIE – KLIKNĚTE ZDE (videa jsou čtyři pod sebou – skrolujte) 1) John Mc Mahan: Symbiosis Jakub Michalčík, Matyáš Hökl (2.roč.) – malé bubny, 2) Keiko Abe: Dream of the Cherry Blossoms Lenka Titzová (3. roč.) – marimba, 3) Chick Corea: Children song No. 6 Ondřej […]

Video a fotografie ze slavnostního divadelního představení ke 100. výročí založení školy

William Shakespeare: Sen noci svatojánské režie: Roman Groszmann THESEUS – Adam Joura HIPOLYTA – Eliška Navrátilová EGEUS – pedagog HERMIA – Anna Plášková HELENA – Shalom Eleonora Raichová LYSANDR – Teodor Dlugoš DEMETRIUS – Jakub Saitz POŘÍZ – Jakub Štrba KLUBKO – Michal Busta nebo Adam Faigel PÍŠŤALKA – Terezie Hájková HUBIČKA – Kateřina Černá […]

Koncert pěveckého sboru a komorních dechových souborů Konzervatoře Brno

Účinkují Soubor dechových nástrojů (3. ročník) pedagogické vedení: MgA. Kamila Zenklová Brass Band Konzervatoře Brno pedagogické vedení: Mgr.art. Pavel Bureš Pěvecký sbor Konzervatoře Brno (2. a 3. ročník) sbormistr: MgA. Kamila Zenklová   Vít Janečka – housle MgA. Dagmar Mühlhanslová – klavír   Program J. S. Bach: Fughetta (arr. Mike Magatan) Ludwig van Beethoven: 2 […]

Slavnostní koncert oddělení dřevěných dechových nástrojů ke 100. výročí založení Konzervatoře Brno

Účinkují Štěpán Vicenec Kateřina Čechová Lukáš Dittrich Jakub Vajda Sára Suková Jana Krejčí Jan Kočár Michaela Koudelková Martina Hřebíčková Dalibor Spilka Tomáš Mosler Moravský komorní orchestr umělecký vedoucí: Richard Kružík   Program W. A. Mozart: Koncert A dur pro klarinet a orchestr, K 622 Camille Saint-Saёns: Sonáta pro fagot a klavír, op. 168 Franz Doppler: […]

Slavnostní koncert oddělení skladby a dirigování k 100. výročí založení Konzervatoře Brno

Účinkují: Ladislav Doležel, Jarmila Češková Mrazíková, Daniela Hřebíčková – klavír; Aleš Janiga – zpěv; Milan Paľa – viola; smyčcové kvarteto (Jaromír Kučera, Jan Bělohlávek, Stanislav Vacek, Břetislav Vybíral ml.); Ctibor Bártek, Lukáš Krejčí, Anežka Nováková, David Paša – bicí nástroje; Ivo Zugárek – Es klarinet; komorní soubor dechových nástrojů; Teodor Dlugoš – recitace Ansámbly řídí: […]

HUDBA ŽIVOTA – Komorní večery Janáčkova kvarteta

Program:  Joseph Haydn: Smyčcový kvartet D dur, op. 64, č. 5 „Skřivánčí“ (Allegro moderato, Adagio (cantabile),  Menuet. Allegretto, Finale. Vivace) Dmitrij Šostakovič: Smyčcový kvartet č. 7, fis moll, op. 108 (Allegretto, Lento, Allegro)  Petr Iljič Čajkovskij: Smyčcový kvartet č. 1, D dur, op. 11 (Moderato e semplice, Andante cantabile, Allegro non tanto e con fuoco, Finale. […]

Koncert studentů barokního interpretačního semináře

program Anonym: O rosa purpurea – pěvecký duet William Williams: Ptačí sonáta Jan Dismas Zelenka: Árie anděla z duchovní opery Svatý Václav Joseph Bodin de Boismortier: Sonáta g moll pro tři hoboje a b. c. Georg Philipp Telemann: Pařížský kvartet č. 6 Michel Lambert: Vos mespris chaque jour Johann Joachim Quantz: Koncert e moll pro příčnou […]

Pěvecký večírek 4. ročník HDO

účinkují studenti 4. ročníku  Hudebně dramatického oddělení pedagogické vedení: MgA. Hana Kobzová, Jana Matysová a MgA.Kateřina Zezulová klavírní doprovod: Jarmila Ištvanová, MgA. Dagmar Muhlhanslová a Martin Kocourek  

Moravští skladatelé k jubileu brněnské konzervatoře

na programu: Leoš Janáček Jan Kunc Zdeněk Blažek Václav Kaprál Vilém Petrželka Karel Horký Evžen Zámečník Arne Linka účinkují: Inna Aslamas – klavír Iva Bartošová – klavír Šárka Králová – klavír Dana Drápelová – klavír Marcela Jelínková – klavír Petr Feldmann – klavír Alexej Aslamas – housle Hiroaki Goto – housle Emil Drápela – klarinet […]

Přesunout se na začátek