Kurzy DVPP – kytara a akordeon

Kytara

akreditovaný vzdělávací program „Aspekty výuky kytary v současné době, metodika a výběr vhodných skladeb“ ze školního roku 2019/2020, přerušený nouzovým stavem a další regulací, bude dokončen v následujících termínech: 

3. 10. 2020
Mgr. Petr Vít – Flamenková kytara pro klasické kytaristy
MgA. Martin Wiesner – Nové soudobé skladby pro žáky ZUŠ

24. 10. 2020
MgA. Libor Fišer – Skupinová výuka kytary a její specifika.
(Zkušenosti z této oblasti na hudebních školách v Německu a prezentace autorských skladeb.)

Akordeon !!!

Naopak dokončení akreditovaného vzdělávacího programu „Výuka akordeonu se zaměřením na kulturu zvuku, přípravu skladeb před vystoupením“ je odloženo. Slovenská republika zařadila Českou republiku mezi země, z které musí slovenský občan při svém návratu domů do karantény, a hlavní přednášející pro den 3.10.2020 je dr. Katina, slovenský občan. V souladu s opatřením MŠMT umožňující změnu prezenční formy na distanční, vydaným 24.9.2020, plánujeme i třetí den akreditovaného DVPP pro akordeon, a tím i celý program, dokončit v tomto roce.

Termín 24.10.2020 čtvrtého dne programu s dalším slovenským lektorem „Mgr. art. Michal Červienka ArtD. – Příprava skladeb před vystoupením a práce s trémou. “ je doposud v platnosti. V opačném případě bude taktéž realizován v souladu se zmíněným opatřením MŠMT.

Další DVPP pro akordeon a kytaru se připravuje pro rok 2021/2022.

Přesunout se na začátek