Kalendář akcí ve školním roce 2017/2018
091011120102030405060708

Úspěchy na soutěžích

15° Concorso Internazionale "Valsesia Musica juniores 2014" - Premio "Monterosa-Kawai" 29.7.2014 - 29.6.2014 Varallo, Itálie

Jana Rambousková
6. ročník – klavír
1. cena ve kategorii F
pedagogické vedení: MgA. David Mareček

 

Petr Zapletal 
Jana Rambousková

6. ročník – klavír
3. cena ve kategorii Musica da camera
pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

 

XV. Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice 13.6.2014 - 15.6.2014 Česká Kamenice

Big Band Konzervatoře Brno
1. místo a absolutní vítěz zlatého pásma
umělecké vedení: Mojmír Bártek

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 2014 24.5.2014 - 25.5.2014 Kamenice nad Lipou

Melanie Šohajová 2. ročník – klavír
3. místo
Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Mládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka 5.5.2014 - 8.5.2014 ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička

Klára Přecechtělová 3. ročník – příčná flétna
Zlaté pásmo - kategorie 17-18 let
Cena za interpretaci díla B. Martinů
Cena za celkový hudební projev

Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Veronika Coganová 3. ročník – obor
Zlaté pásmo - kategorie 17-18 let
Pedagogické vedení: Mgr. Břetislav Winkler

18. Mezinárodní houslová soutěž Bohdana Warchala ve hře na smyčcové nástroje 4.5.2014 Dolný Kubín

Dennis Schneiderka 2. ročník – housle
3. cena ve 4. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Suk

Natálie Kulina 2. ročník – housle
3. cena ve 4. kategorii
Pedagogické vedení: Miloš Vacek

18. ročník Mezinárodní houslové soutěže mistra Josefa Muziky 26.4.2014 - 27.4.2014 Nová Paka

Natálie Kulina 2. ročník – housle
Stříbrný diplom v 6. kategorii 16 - 18 let
Diplom za nejlépe provedenou povinnou skladbu
Pedagogické vedení: Miloš Vacek

12. ročník Mezinárodní interpretační soutěže PRO BOHEMIA Ostrava 4.4.2014 - 6.4.2014 JKO, Ostrava

Hana Sapáková 2. ročník – lesní roh
1. místo ve III. kategorii a titul absolutního vítěze oboru Hra na žesťové nástroje
Pedagogické vedení: Mgr. Milan Mrazík

Tamara Bláhová 2. ročník – klavír
2. cena ve III. kategorii oboru Hra na klavír
Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

Jiří Vencelídes 2. ročník – trubka
čestné uznání ve III. kategorii oboru Hra na žesťové nástroje
Pedagogické vedení: Josef Cecava

7th International Isidor Bajić Piano Memorial Competition 7.3.2014 - 17.3.2014 Novi Sad, Srbsko

Hoang Anh Pham 3. ročník – obor
2. cena v kategorii A
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Mezinárodní festival komorního a ansámblového zpěvu Stonavská Barborka 4.12.2013 - 8.12.2013 Stonava, Slovensko

Kateřina Reichová 3. ročník – zpěv
Tereza Smejkalová 2. ročník – zpěv
2. místo - vokální ansámbly – kategorie A3.1 SUŠ
Pedagogické vedení: MgA. Hana Škarková

Michael Robotka 5. ročník – zpěv
Tereza Tvrzníková 4. ročník – zpěv
Čestné uznání - vokální ansámbly – kategorie A
Pedagogické vedení: MgA. Hana Škarková

Pěvecká soutěž Olomouc 2013 28.11.2013 - 30.11.2013 ZUŠ Žerotín, Olomouc

Doubravka Součková 5. ročník – zpěv
2. místo kategorie VII. b
Pedagogické vedení: Mgr. Blanka Morávková

XXXVII. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR 22.11.2013 - 24.11.2013 Konzervatoř Pardubice

Hoang Anh Pham 2. ročník – klavír
2. cena, 1. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Veronika Baslová 4. ročník – klavír
2. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná 6. ročník – klavír
2. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Vít Dvořáček 4. ročník – kytara
3. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha ArtD.

Doubravka Součková 5. ročník – zpěv
2. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Blanka Morávková

Jana Dvořáková 6. ročník – zpěv
3. cena, 3. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Lubomír Chlup 2. ročník – zpěv
Čestné uznání, 1. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

III. ročník Brněnské klavírní soutěže Brno 2013 2.11.2013 - 3.11.2013 Konzervatoř Brno

Veronika Baslová 4. ročník – klavír
1. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Hoang Anh Pham 2. ročník – klavír
2. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamasová

Natálie Šimonová 3. ročník – klavír
3. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Melánie Šohajová 2. ročník – klavír
3. cena, 2. kategorie
Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, 11. ročník 18.10.2013 - 20.10.2013 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

Tadeáš Janošek 2. roč. – zpěv
3. místo, kategorie II. C
Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

20. ročník interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus 18.10.2013 ZUŠ Vidnava

KLAVÍRNÍ TRIO
1. cena a titul laureáta soutěže
Lucie Skopalová
housle – 6. ročník
Pedagogické vedení: Miloš Vacek
Iva Kalusová
violoncello, 6. ročník
Pedagogické vedení: Václav Horák
Roman Czepa
klavír , 6. ročník
Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková