Kalendář akcí ve školním roce 2017/2018
091011120102030405060708

Úspěchy na soutěžích

Mezinárodní pěvecká soutěž Janáčkovy Hukvaldy 18.6.2010 - 19.6.2010 Hukvaldy

Ivana Pavlů - 3. ročník - zpěv

1. místo, kategorie D

Pedagogické vedení: Mgr. Irena Sobolová-Hýlová

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 11.6.2010 - 14.6.2010 Kamenice nad Lipou

Jana Rambousková - 1. ročník - klavír

čestné uznání, 2. kategorie - Mládí

Pedagogické vedení: MgA. David Mareček, Ph.D.

Festival Ivana Ballu 2010 28.5.2010 Dolný Kubín, Slovensko

Ondřej Pavlíček - 3. ročník - kytara

1. místo, V. kategorie v soutěži Mladí kytaristé

Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

14. Ročník Mezinárodní houslové 

14. Ročník Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky 24.4.2010 - 25.4.2010 Nová Paka

Marek Blaha - 3. ročník - housle

Zlatý diplom, 6. kategorie
Diplom za nejlépe provedenou povinnou skladbu

Pedagogické vedení: MgA. Richard Kružík

Adam Caha - 4. ročník - housle

Čestné uznání

Pedagogické vedení: MgA. Richard Kružík

48. Poděbradské dny poezie 22.4.2010 - 25.4.2010 Poděbrady

Marta Dancingerová - 3. ročník, herectví

Cena Vydavatelství Tatran

Pedagogické vedení: Mgr. et Mgr. Marianna Štepitová - Klaučo

 

Mezinárodní smetanovská klavírní soutěž - 29. ročník (člen EMCY) 7.3.2010 - 14.3.2010 Plzeň

Daniel Šimek - klavír

3. cena, 1. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Renata Bialasová

Eurovision Young Musicians 2010
Eurovizní soutěž mladých hudebníků - národní kolo 17.2.2010 Brno

Lukáš Dittrich - 4. ročník - klarinet

1. místo s postupem do mezinárodního kola ve Vídni

Pedagogické vedení: Mgr. Lubomír Bartoň

Brněnská klavírní soutěž 2009 4.12.2009 - 6.12.2009 Brno

Bára Handzušová - 2. ročník - klavír

1. místo, I. kategorie
Cena pro nejlepšího brněnského účastníka

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Klára Marečková - 3. ročník - klavír

1. místo, I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 2. ročník - klavír

3. místo, I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Kristýna Sedláková - 4. ročník - klavír

2. místo, II. kategorie
Cena za provedení skladby Leoše Janáčka

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

Markéta Černá - 5. ročník - klavír

Čestné uznání, II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Pěvecká soutěž Olomouc 2009 - VI. ročník 26.11.2009 - 28.11.2009 Olomouc

Romana Jedličková - 6. ročník - zpěv

2. místo, kategorie IV. b
Zvláštní ocenění nejúspěšnějšímu soutěžícímu z kategorií IV. b - VI. b

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

Kateřina Dostálová - 6. ročník - zpěv

2. místo, kategorie IV. b

Pedagogické vedení: PhDr. Jarmila Janíčková

XXX. soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR ve hře na dechové nástoje 20.11.2009 - 22.11.2009 Ostrava

Jozef Zimka - 4. ročník - trubka

1. místo, II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Vladimír Weber

Petr  Janda - 2. ročník - trombon

1. místo, I. kategorie a titul laureáta

Pedagogické vedení: Mgr. František Jeřábek

Metoděj Dvořák - 1. ročník - tuba

1. místo, II. kategorie a titul laureáta

Pedagogické vedení: Mgr. art. Pavel Bureš

Jiří Král - 6. ročník - trubka

1. místo, III. kategorie a absolutní vítěz oboru tuba

Pedagogické vedení: Mgr. art. Pavel Bureš

Šimon Šenkeřík - 4. ročník - lesní roh

2. místo, II. kategorie

Pedagogické vedení: Prof. Jindřich Petráš

Barbora Doleži - 5. ročník - lesní roh

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Milan Mrazík

Dávid Pollák - 1. ročník - trubka

2. místo, 1. kategorie

Pedagogické vedení: Josef Cecava

Jan Halík - 4. ročník - trubka

3. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Josef Pavlíček

Karolína Smutná - 5. ročník - flétna

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Barbora Jakúbková - 6. ročník - flétna

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Lukáš Dittrich - 4. ročník - klarinet

2. místo, II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Lubomír Bartoň

Nela Durníková - 5. ročník - klarinet

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Břetislav Winkler

Michal Plšek - 1. ročník - fagot

3. místo, I. kategorie

Pedagogické vedení: doc. Roman Novozámský

Jana Zmeškalová - 4. ročník - fagot

3. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Zatloukal

Klavírní soutěž Pro Bohemia - IX. ročník 23.10.2009 - 25.10.2009 Ostrava

Bára Handzušová - 2. ročník - klavír

2. místo, III. kategorie, Diplom za provedení skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 2. ročník - klavír

2. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Jana Rambousková - 1. ročník - klavír

3. místo, III. kategorie

Pedagogické vedení: MgA. David Mareček, Ph.D.

Veronika Julínková - 2. ročník - klavír

Čestné uznání, III. kategorie

Pedagogické vedení: MgA. Dagmar Pančochová

4. Internationaler Dotzauer Wettbewerb für junge Cellisten 2009 18.10.2009 Drážďany

Robert Kružík - 5. ročník - violoncello

Diplom, kategorie IV

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha