Kalendář akcí ve školním roce 2017/2018
091011120102030405060708

Úspěchy na soutěžích

Svátky písní 6.6.2009 Olomouc

Sbor Konzervatoře Brno 
Stříbrná medaile v kategorii D3

Pedagogické vedení: MgA. Kamila Fojtová

Concerto Bohemia 2009 3.6.2009 Praha

Moravský komorní orchestr 
Vítěz kategorie – Symfonické a smyčcové orchestry - Konzervatoře 6-12 hráčů
Absolutní vítěz soutěže Concerto Bohemia 2009

Pedagogické vedení: MgA. Richard Kružík

Festival Ivana Ballu 2009 22.5.2009 Dolný Kubín, Slovensko

Ondřej Pavlíček - 2. ročník - kytara

3. místo v V. kategorii v soutěži Maladí kytaristé

Pedagogické vedení: doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

VII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů 30.4.2009 - 3.5.2009 Brno

Vít Otáhal - 6. ročník - trubka

II.cena v 2. kategorii

Pedagogické vedení: Josef Cecava

Jozef Zimka - 3. ročník - trubka

II.cena v 1. kategorii

Pedagogické vedení: Mgr. Vladimír Weber

Jan Halík - 3. ročník - trubka

III. cena v 1. kategorii

Pedagogické vedení: Mgr. Josef Pavlíček

Filip Veith - 6. ročník - trubka

III. cena v 2. kategorii

Pedagogické vedení: Josef Cecava

Petr Salajka - 6. ročník - tuba

III. cena v 2. kategorii

Pedagogické vedení: Mgr. art. Pavel Bureš

Jana Kolčavová - 1. ročník - lesní roh

Čestné uznání v 1. kategorii

Pedagogické vedení: Prof. Jindřich Petráš

do druhého kola soutěže postoupili:

Pavel Brhel, Barbora Doleži, Tereza Maléřová, Tomáš Hladík, Petr Janda, Ivan Koubek, Jan Slavíček, Radek Vavřín

13. Ročník Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky 25.4.2009 - 26.4.2009
Nová Paka

Marek Blaha - 2. ročník - housle

Šestá kategorie 16 - 18 let
Stříbrný diplom

Pedagogické vedení: MgA. Richard Kružík

Barbara Kozáková - 3. ročník - housle

2. stupeň
Čestné uznání

Pedagogické vedení: Mgr. Jiří Novotný

47. Poděbradské dny poezie 2009 16.4.2009 - 19.4.2009 Poděbrady

Marta Dancingerová - 2. ročník - herectví

Cena publika 
Cena Divadelního ústavu Bratislava 
Zvláštní cena poroty

Pedagogické vedení: Mgr. et Mgr. Marianna Štepitová-Klaučo

Competition "21st Century Art" 17.2.2009 - 1.3.2009 Madeira, Portugalsko

Richard Reiprich - 3. ročník - klavír

1. cena

Pedagogické vedení: Prof. Alena Vlasáková

34. ročník Celostátní skladatelské soutěže autorů do 30 let Generace 2008 13.12.2008
HAMU Praha

Martin Wiesner - 2. ročník - skladba

1. cena ve II. kategorii za skladbu V cukrárně

Pedagogické vedení: MgA. Pavel Novák, Ph.D.

Martin Šivák - 4. ročník - skladba

čestné uznání ve II. kategorii za skladbu Smyčcový kvartet

Pedagogické vedení: MgA. Pavel Novák, Ph.D.

Tereza Bulisová - 5. ročník - skladba

3. cena ve III. kategorii za skladbu Podzimní črta

Pedagogické vedení: MgA. Radomír Ištvan

XXXII. ročník soutěžní přehlídky konzervatoří České republiky 22.11.2008 - 23.11.2008 Teplice

Barbora Valečková - 6. ročník - housle

1. cena III. kategorie

Pedagogické vedení: Miloš Vacek

Robert Kružík - 4. ročník - violoncello

1. cena II. kategorie

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

Milan Gablas - 4. ročník - kontrabas

1. cena I. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Klečka

Martin Raška - 4. ročník - kontrabas

1. cena II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Martin Šranko

Petr Vašinka - 5. ročník - kontrabas

1. cena II. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Martin Šranko

Marco Čaňo - 2. ročník - housle

Čestné uznání I. kategorie

Pedagogické vedení: prof. František Novotný

Tereza Váňová - 2. ročník - violoncello

3. cena I. kategorie

Pedagogické vedení: Václav Horák

Lukáš Svoboda - 5. ročník - violoncello

3. cena III. kategorie

Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

Vendula Zachovalá - 6. ročník - housle

Čestné uznání III. kategorie

Pedagogické vedení: Miloš Vacek

Natálie Ardaševová - 3. ročník - violoncello

Čestné uznání II. kategorie

Pedagogické vedení: Václav Horák

Diplom za klavírní spolupráci: 
Krista Střítecká, Libuše Pančochová, Jarmila Šranková
 

41. ročník mezinárodní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte 20.11.2008 - 21.11.2008
Ústí nad Labem

Bára Handzušová - 1. ročník - klavír

3. cena III. kategorie

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

Lucie Pokorná - 1. ročník - klavír

Cena ČHF za interpretaci skladby B. Martinů - Etuda F dur

Pedagogické vedení: Mgr. Eva Horáková

43. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka 14.11.2008 Karlovy Vary

Eva Štěrbová - 6. ročník - zpěv

3. cena (OBOR JUNIOR ŽENY)
Cena Jarmily Novotné pro nejmladší českou účastnici III. kola

Pedagogické vedení: Něva Megová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů 17.10.2008 - 19.10.2008 Praha

Jan Halík - 3. ročník - zpěv

1. cena v kategorii II.C
Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů
Cena Nadace Život umělce pro nejúspěšnějšího účastníka Písňové soutěže B. Martinů

Pedagogické vedení: Mgr. Petr Julíček

Mezinárodní varhanní soutěž "Petra Ebena" Opava 2008 14.10.2008 - 16.10.2008 Opava

Petra Kujalová - 4. ročník - varhany

1. cena v II. kategorii
Prémie Nadace Českého hudebního fondu za nejlepší provedení skladby Petra Ebena

Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček

Táňa Bednářová - 5. ročník - varhany

2. cena v II. kategorii

Pedagogické vedení: Zdeněk Nováček